جراحی پلک

جراحی پلک

از نظر معیارهای زیبایی چشم ها جایگاه ویژه ای در زیبایی صورت دارند که با افزایش سن ، دچار تغییراتی چون پف زیر چشم ، افتادگی پلک و غیره می شوند ، جراحی پلک روشی برای حل این تغییرات است.

در خیلی از موارد چشم ها احساست درونی افراد را نشان می دهند و با نگاه کردن به چشم ها می توان حدس زد که فرد ناراحت ، خوشحال ، ذوق زده یا هیجان زده است .

جراحی پلاستیک چشم که نام دیگر آن بلفاروپلاستی است ، برای اصلاح و ترمیم پف زیر چشم ، حذف پوست های اضافی پلک و غیره کاربرد دارد که بر اثر شل شدن عضلات صورت و افزایش سن ظاهر می شوند.

 

جراحی پلک

 

دلایلی که باعث می شود افراد جراحی پلک انجام دهند :

  • افتادگی پلک
  • پف زیر چشم
  • افتادگی پوست چشم و رفع چین و چروک های آن
  • داشتن چشم هایی خمار و همیشه خسته

بلفاروپلاستی یا جراحی پلاستیک پلک ، به خوبی می تواند معایب چشم را رفع و اصلاح کند و چشم هایی شاداب ، زیبا و جذاب تر از قبل به شما هدیه دهد.

البته قابل ذکر است که پف زیر چشم ها همیشه دلیلی برای افزایش سن نیست و گاهی دلیل پف چشم ها بیماری های متابولیکی مانند کم کاری تیروئید یا پرکاری تیروئید است ، که در چنین مواری نیاز است بیماری متابولیکی را درمان کرد و نیاز به جراحی پلاستیک چشم نیست ، هرچند تشخیص اینکه آیا پف زیر چشم بر اثر یک بیماری است یا به علت افزایش سن است به عهده جراح می باشد و پس از معاینه بیمار ، جراح پلک می گوید که نیاز به جراحی پلاستیک است یا خیر .

جراحی پف بالای چشم

جراحی پلک بالا با هدف برداشتن پوست های افتاده و اضافی به زیباتر شدن چشم کمک می کند.

افتادگی پلک بالا باعث می شود که چشم ها به علت حجم اضافی از پوست ، خسته تر دیده شوند و میدان دید کمتری داشته باشند ، با جراحی پلک و حذف پوست های اضافی پلک بالا مشکل ظاهر خسته چشم و میدان دید محدود چشم رفع می شود و چشم ها به زیبایی بیشتری دست می یابند.

هزینه جراحی پلک

دستمزد جراح پلک ، ناحیه مورد نظر برای جراحی ، دارو و موارد دیگر همگی بر قیمت جراحی تاثیر می گذارند. بنابراین بهتر است قیمت دقیق جراحی را از جراح معالج خود جویا شوید.

 

دکتر احمد خاص احمدی

جراح و متخصص گوش و گلو و بینی

جراح سر و گردن – جراح زیبایی و ترمیمی بینی

12 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.